Masz pytania zadzwoń: + 48 32 760 95 99   l   Oferty specjalne   l   Szukaj   l   Blog  l  
Zapomniałeś; hasła?
Register
More Oficjalna Strona RUWAC at ruwac.pl
RUWAC Polska zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z zanieczyszczeniami powstającymi w procesach technologicznych. W tym celu proponujemy Państwu podciśnieniowe urządzenia do odsysania wszelkiego rodzaju pyłów i zanieczyszczeń, produkowane przez niemiecką firmę Ruwac.
Z uwagi na zróżnicowanie pod względem parametrów technicznych jak podciśnienie, moc, rodzaj filtrów, rozmiary nasze odkurzacze i odpylacze znajdują zastosowanie przy odciąganiu różnych materiałów.WARUNKI KORZYSTANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ


Witamy na naszej stronie internetowej. Przystępując do korzystania ze strony internetowej oraz do pobierania materiałów zawartych na niej, stanowiących własność RUWAC Polska akceptują Państwo bez ograniczeń i zastrzeżeń niniejsze warunki.


ZAWARTOŚĆ

Materiały i informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej zostały zamieszczone wyłącznie dla celów informacyjnych i mogą ulegać zmianie bez uprzedzenia.


WIRUSY

Dokładamy wszelkich starań, by wyeliminować wirusy z naszej strony, ale nie możemy tego zagwarantować. Dlatego też, nie bierzemy odpowiedzialności za szkody wywołane wirusami. Przed pobraniem informacji z niniejszej strony upewnij się, że zachowane zostały odpowiednie środki ostrożności.


PRODUKTY I USŁUGI

Z uwagi, że Ruwac jest koncernem światowym nasza oferta może różnić się w zależności od miejsca. Nie wszystkie produkty i usługi Ruwac być dostępne w każdym kraju. Dlatego też dostępność produktów znalezionych na stronach Ruwac z poza Europy prosimy skonsultować z naszymi doradcami.


ODNOŚNIKI

Niniejsza strona internetowa może okresowo zawierać odniesienia do innych stron Ruwac lub innych stron tematycznych. Odniesienia te zamieszczane są dla Państwa wygody, aby zapewnić Państwu dodatkowe informacje i fakt ich umieszczenia nie jest równoznaczny z naszą aprobatą ich treści. Nie jesteśmy odpowiedzialni za zawartość przedmiotowych stron, do których prowadzą te odnośniki, ani za zawartość jakichkolwiek stron, do których mogą prowadzić odnośniki na tamtych stronach. Nie jesteśmy też odpowiedzialni za jakiekolwiek zmiany i aktualizacje takich stron.


PRAWA AUTORSKIE

Prezentowane materiały oraz zawartość strony internetowej RUWAC Polska chronione są prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawarte informacje, teksty, ilustracje i rysunki mogą być wykorzystywane wyłącznie do niekomercyjnego, osobistego użytku i poza oglądaniem nie mogą być w jakimkolwiek celu reprodukowane, modyfikowane, przenoszone, sprzedawane lub publikowane, w całości ani w części, bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia firmy RUWAC Polska.


BRAK GWARANCJI.

Wchodząc na tę stronę i korzystając z niej czynisz to na własną odpowiedzialność.


OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Informacje na stronie internetowej nie są prawnie obowiązujące, ani nie stanowią oferty sprzedaży zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego. RUWAC Polska zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedniego zawiadomienia. Wzory kolorów przedstawione na stronie mogą się nieco różnić od rzeczywistych kolorów z powodu ograniczeń technologii obrazu. Pełne informacje na temat produktów oraz ich dostępności można uzyskać w punktach sprzedaży Ruwac. Wykaz przedstawicieli znajdą Państwo w zakładce: „Przedstawiciele” lub „Ruwac w Świecie”.


UJAWNIENIE INFORMACJI

Wszelkie informacje, udzielane RUWAC Polska przez użytkowników niniejszej strony internetowej są uznawane za poufne i nie będą ujawniane przez RUWAC Polska żadnym stronom trzecim, z wyłączeniem przypadków, w których będzie to konieczne w celu świadczenia usług. Szczegóły opisano w polityce prywatności.


PAŃSTWA OPINIE

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii i doceniamy każdy przesłany pomysł i sugestię, ale niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdy komentarz indywidualnie. Rezerwujemy sobie prawo do wykorzystania wszelkich przekazanych nam informacji.


INNE ZNAKI TOWAROWE I NAZWY HANDLOWE

Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w niniejszych materiałach należą do ich właścicieli.


KOPIA WARUNKÓW KORZYSTANIA ZE STRONY

Kopię Warunków korzystania ze strony można wydrukować korzystając z funkcji "Drukuj" w przeglądarce internetowej.


KONTAKT

Wszelkie pytania lub sugestie prosimy o przesłanie na adres: RUWAC Polska Metalowców 13 41-500 Chorzów