Masz pytania zadzwoń: + 48 32 760 95 99   l   Oferty specjalne   l   Szukaj   l   Blog  l  
Zapomniałeś hasła
Register
More Oficjalna Strona RUWAC at ruwac.pl
RUWAC Polska zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z zanieczyszczeniami powstającymi w procesach technologicznych. W tym celu proponujemy Państwu podciśnieniowe urządzenia do odsysania wszelkiego rodzaju pyłów i zanieczyszczeń, produkowane przez niemiecką firmę Ruwac.
Z uwagi na zróżnicowanie pod względem parametrów technicznych jak podciśnienie, moc, rodzaj filtrów, rozmiary nasze odkurzacze i odpylacze znajdują zastosowanie przy odciąganiu różnych materiałów.

Odsysacze do wiórów i cieczy

Bezproblemowe oddzielanie wiórów metalowych i cieczy:
• SPS 250: zasysanie dużych ilości z dużą zawartością cieczy.
• SPS 250: zasysanie płynów chłodząco-smarujących z miski pompy.
• SPS 250: do centrów obróbczych ze sterowanym. odpompowywaniem jako urządzenia do pracy ciągłej.


• SPS 35: szczególnie nadają się do pracy w ciasnych liniach. maszynowych.
• SPS 35: również do małych ilości o małej zawartości cieczy.

Odkurzacze serii SPS są dostępne w wersjach jednofazowych i trójfazowych. Wykonujemy również modele specjalne o zwiększonej sile ssania lub zwiększonej pojemności zbiornika np. 250, 400 lub 600 litrów.


Odsysacze wodne

Kolejną naszą propozycją jest odkurzacz wodny serii WSP. Wchłanianie zanieczyszczeń w różnych miejscach i późniejsze transportowanie do punktu zbiorczego. Ciągłe wchłanianie i jednoczesne pompowanie zanieczyszczeń na większe odległości. Kółka balonowe zapewniają optymalną swobodę ruchu. Duża siła ssania – moc 1,2 – 1,5 – 2,2 – 4 kW. Automatyczne wyłączanie silnika ssania po osiągnięciu maksymalnego napełnienia za pomocą wyłącznika pływakowego. Odsysacz wody WSP 2000 do ciągłego odsysania (usuwania) i przepompowywania wody, silnik jedno- lub trójfazowy, dostarczany również w wykonaniu „Gas- Ex”.