Masz pytania zadzwoń: + 48 32 760 95 99   l   Oferty specjalne   l   Szukaj   l   Blog  l  
Zapomniałeś hasła?
Register
More Oficjalna Strona RUWAC at ruwac.pl
RUWAC Polska zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z zanieczyszczeniami powstającymi w procesach technologicznych. W tym celu proponujemy Państwu podciśnieniowe urządzenia do odsysania wszelkiego rodzaju pyłów i zanieczyszczeń, produkowane przez niemiecką firmę Ruwac.
Z uwagi na zróżnicowanie pod względem parametrów technicznych jak podciśnienie, moc, rodzaj filtrów, rozmiary nasze odkurzacze i odpylacze znajdują zastosowanie przy odciąganiu różnych materiałów.

Odpylacze do pylów suchych Ruwac


Odpylacze modułowe Ruwac przeznaczone są do odpylania procesów przemysłowych, w których powstają pyły suche i sypkie. Służą również do filtracji gazów powstających przy spawaniu i cięciu metali. Można je stosować we wszystkich branżach i gałęziach przemysłu. Dzięki systemowi modułowemu można nasze odpylacze dopasowywać do zmieniających się realiów związanych z zwiększeniem produkcji lub nowymi liniami technologicznymi.
Odsysanie pyłów zawieszonych BEZPOŚREDNIO w miejscu ich powstawania lub przy maszynie produkcyjnej
Konstrukcja z ochroną przed wybuchem
Bardzo małe wymiary dł. 850 x szer. 520 x wys. 870 mm
Możliwość stosowania w produkcji zarówno jako rozwiązanie jednostanowiskowe, jak i centralne
Wyposażone w filtry o dużej wydajności klasy użytkowej C, które zapewniają dużą trwałość.
W wykonaniach specjalnych można używać odpylaczy do odpylania pyłów tworzących z powietrzem i innymi gazami mieszaniny wybuchowe. Przeznaczone są do pracy ciągłej.